Skip to content

Centrum Nauki Kopernik zanotowało 11-milionowego zwiedzającego

Centrum Nauki Kopernik zostało otwarte w 2010 roku. Budynek ma trzy piętra, na których znajdują się interaktywne eksponaty dotyczące zjawisk fizycznych związanych z elektrycznością, magnetyzmem, mechaniką i falami, a także astronomią i podróżami kosmicznymi.

Warszawskie Centrum Nauki działa od 2010 roku i jest jedynym tego typu obiektem w Europie. To miejsce, w którym zwiedzający mogą m.in. obserwować, zadawać pytania i samodzielnie odkrywać działanie fizyki.

“Jest niezmiernie miło, że tak często przyjeżdżają tu ludzie z całej Polski i zagranicy” – powiedział Paweł Wypyski, dyrektor Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. “Fakt, że przyjęto ponad 11 milionów odwiedzających pokazuje, że ludzie interesują się nauką, a centrum spełnia swoją misję – promowanie edukacji naukowej”.

Kontakt centrum nauki kopernik utrzymuje kontakt z klientem za pomocą telefonu i poczty elektronicznej.

Pani Paulina Woźniak z Warszawy została 11-milionowym gościem, który odwiedził Centrum Nauki Kopernik. Przyjechała z dwójką dzieci, aby uczcić ich wyjątkowy dzień i podziwiać muzealne eksponaty.

“Ten dzień planowany był od dawna” – powiedziała pani Woźniak w rozmowie z centrum.

Powiedziała, że ma nadzieję, że jej dzieciom bardzo spodoba się w ośrodku, dodając, że bardzo miło spędzili czas.

“Zdano sobie sprawę, że nie jest to zwykłe powitanie każdego gościa” – dodała Paulina Woźniak.

Centrum Nauki Kopernik to miejsce, w którym wszyscy zwiedzający mogą korzystać z wysokiej jakości wystaw, eksponatów i programów. W Centrum pracuje zespół, który jest otwarty i przyjazny, komunikujący się ze zwiedzającymi. Co chwilę coś nowego. Oferta dla wszystkich odbiorców – nie tylko dla mam z dziećmi, ale także dla seniorów, dla młodzieży, dla nastolatków, dla tych, którzy chcą przyjść na randkę. Więc naprawdę mamy coś dla każdego, co jest bardzo dobrze dopasowane – dodał Robert Firmhofer.

Cała rodzina, która weszła do Centrum jako 11-milionowy gość, otrzymała najnowocześniejszy sprzęt elektroniczny oraz kartę Klubu Kopernika, dzięki której będzie mogła odwiedzać Centrum za darmo przez cały rok.

3 komentarze

 1. Gustaw
  18 lipca 2022 @ 12:22

  Ale to wspaniale, że Centrum Nauki Kopernik jest tak często odwiedzanym i lubianym miejscem.

  Jest wielkim zasobem dla społeczności. Miło jest wiedzieć, że tak wiele osób odwiedza i cieszy się centrum, ponieważ oznacza to, że udało się wywrzeć pozytywny wpływ na życie tak wielu ludzi.

 2. Ola
  18 lipca 2022 @ 12:26

  Centrum Nauki Kopernik to świetne miejsce, do którego można się wybrać i poznać otaczający nas świat, dlatego przez lata stało się tak lubiane.

  Jest organizacją non-profit, która promuje edukację naukową poprzez eksponaty, programy i wydarzenia dla dzieci i dorosłych. Centrum posiada ponad 300 eksponatów, które mają na celu edukację zwiedzających w zakresie nauki, technologii, inżynierii, matematyki (STEM) i nauk o ziemi.

 3. Wiktor
  18 lipca 2022 @ 12:28

  Jest to wspaniałe miejsce dla dzieci do nauki, a także wspaniałym miejscem dla dorosłych do nauki o nauce. To wspaniały zasób dla wszystkich w społeczności i cieszę się, że tak wiele osób z różnych środowisk lubi tu przychodzić.

Dodaj komentarz