Skip to content

Sklep internetowy zintegrowany z Allegro

Allegro to giełda internetowa, na której możesz sprzedawać i kupować niemal wszystko, bez żadnych pośredników. Dzięki pełnej integracji z naszym sklepem internetowym IdoSell możesz szybko i bezpiecznie zarządzać swoją sprzedażą na Allegro z poziomu panelu sklepu. Nasze narzędzia pozwolą Ci zaoszczędzić nawet do 80% czasu.

Nasz panel sklepu internetowego to pełne funkcji rozwiązanie, które pomoże Ci zarządzać Twoim sklepem internetowym.

Posiada on szeroki zakres funkcji, w tym:

– Możliwość wystawiania wielu aukcji z licytacją i opcją “Kup teraz

– Automatyczne księgowanie płatności za pomocą PayU (dawniej Płacę z Allegro)

– Automatyczna zmiana prezentacji ofert z obsługą zmian w Allegro 2018

Oprócz tych funkcji możesz również wystawiać jednocześnie wiele towarów w formie aukcji z licytacją i “Kup teraz”, a także wystawiać aukcje wielowymiarowe. Możesz korzystać z dowolnej liczby szablonów aukcji, automatycznie dodawać znaki wodne do wszystkich swoich zdjęć i wygodnie korzystać z dodatkowych opcji (m.in. wyróżnienie, pogrubienie, strona główna Allegro itp.) Integracja z IdoSell została zaktualizowana do zmian w prezentacji ofert Allegro 2018.

Kupując na Allegro, w panelu sklepu będziesz widział, jak przebiega realizacja zamówienia. Będziesz mógł je także edytować ręcznie lub automatycznie, w zależności od swoich preferencji i potrzeb.

Zamówienia na Allegro mają własne oznaczenia i statystyki, dzięki którym możesz je analizować łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej!

Budując udany sklep internetowy, musisz pamiętać, że nazwa Twojego konta na Allegro powinna być zgodna z adresem URL Twojego sklepu internetowego.

Jeśli klient znajdzie Cię na Allegro, nie będzie miał powodu, by szukać Cię w innych miejscach w sieci. Stamtąd przejdzie bezpośrednio na Twoją stronę, gdzie będzie mógł dokonać zakupu.

Aby to osiągnąć, zamień kropkę na końcu nazwy domeny na podkreślnik lub myślnik. Dzięki temu część klientów przejdzie z aukcji do Twojego sklepu internetowego, gdzie dokona zakupu.

Jeśli prowadzisz biznes internetowy, strona “O mnie” na Twoich profilach w mediach społecznościowych to świetne miejsce, aby w ciekawy sposób opowiedzieć historię swojej marki, która pomoże przekonać potencjalnych klientów do skorzystania z Twojej oferty.

Regulamin Allegro pozwala na umieszczanie linków w dowolnym miejscu, o ile nie prowadzą one do stron sprzedażowych. Dlatego skieruj ruch ze strony “O mnie” na firmowego bloga. Pozwoli Ci to skutecznie budować wizerunek eksperta i autorytetu w branży, co przełoży się na realizację Twoich celów biznesowych.

Rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest utworzenie specjalnie do tego celu osobnego adresu e-mail w domenie Twojego sklepu. Pozwoli Ci to kierować ruch z aukcji bezpośrednio do Twojego sklepu internetowego, ponieważ Twój adres e-mail będzie wyraźnie sygnalizował, że Twój sklep istnieje.

Oznaczaj znakiem wodnym wszystkie zdjęcia, które prezentujesz w swojej strefie aukcyjnej, w postaci napisu przedstawiającego nazwę Twojego konta Allegro. W ten sposób, stosując się do rady z punktu 1 – dbając o spójność identyfikacji wizualnej swojej marki, będziesz reklamował adres swojego sklepu internetowego.

Jeśli zamierzasz wykorzystywać Allegro tylko do promocji swojego sklepu internetowego, wybierz ze swojej oferty kilka najlepiej sprzedających się produktów, nadaj im konkurencyjną cenę i wystaw na sprzedaż.

Ponadto allegro infolinia  pomaga w uzyskaniu dodatkowych informacji odnośnie funkcjonowania serwisu Allegro.

Serwis aukcyjny Allegro ma wiele do zaoferowania. Wystarczy zastosować kilka drobnych, ale skutecznych trików, aby w pełni wykorzystać potencjał tej platformy, nie tylko w zakresie samej sprzedaży, ale również promocji swojego sklepu internetowego. W codziennym pędzie obowiązków związanych z prowadzeniem firmy nie możesz zapomnieć o budowaniu silnej marki, bo to ona będzie kiedyś pracować na Ciebie, a nie odwrotnie.

4 komentarze

 1. Grześ
  6 czerwca 2022 @ 10:06

  Bardzo się cieszę, że wreszcie wszystko, czego potrzebuję, jest w jednym miejscu, łącznie z integracją Allegro z moim sklepem internetowym.

  Od dawna szukałem takiego rozwiązania i cieszę się, że w końcu mogę przestać szukać najlepszych ofert i korzystać z jednej platformy do wszystkiego.

 2. Karol
  6 czerwca 2022 @ 10:07

  Chciałem tylko podziękować za wspaniałą pracę nad tą integracją. Długo czekałem na tę integrację, ale teraz, kiedy już jest, nie mógłbym być z niej bardziej zadowolony.

 3. Sylwek
  6 czerwca 2022 @ 10:09

  Cześć,

  Właśnie rozmawiałem z mamą i powiedziała mi, że jest bardzo sfrustrowana swoim sklepem internetowym, ponieważ nie może sprawnie zintegrować Allegro. Chciałaby wiedzieć, czy możemy jej w tym lepiej pomóc.

 4. Zespół Allegro
  6 czerwca 2022 @ 10:10

  Rozumiemy Twoje wątpliwości dotyczące integracji Allegro z Twoim sklepem internetowym i chcemy Cię zapewnić, że pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu.

  Nasz zespół ciężko pracuje nad sposobem zintegrowania Allegro z Twoją obecną stroną internetową i mamy nadzieję, że do końca miesiąca będzie on gotowy do testów.

Dodaj komentarz